Weź udział w sesji z Marianną Kowalewską

0

(…) ja o woreczku, tak jak o mojej stomii – myślę z czułością. A nie na przykład ze złością, że muszę ten woreczek ciągle przy sobie mieć. Kiedy po raz pierwszy po operacji wyłonienia stomii, zobaczyłam na swoim ciele woreczek, taki zwykły, medyczny, klasyczny model w kolorze skóry, pomyślałam nawet: To jest ładne! Nie wiedziałam przed operacją jak to wszystko będzie wyglądać na ciele, bo nikt mi tego nie pokazywał i nie tłumaczył. Liczyło się to, by udała się operacja i żebym była zdrowa i mogła się cieszyć życiem, (…) – mówi Marianna Kowalewska dla Po prostu ŻYJ. (Cały wywiad będziecie mogli przeczytać z zimowym numerze PPZ.)

Marianna jest świetnie zapowiadającą się aktorką, znaną Wam m.in. z serialu „Pułapka” TVN gdzie gra Ewę. Aktorstwo było jej marzeniem od dzieciństwa, ale na drodze stanęło wrzodziejące zapalenie jelita grubego. Długotrwałe próby leczenia nie przyniosły oczekiwanych skutków. Marianna jest od trzech lat stomiczką. Doświadczenie choroby miało na nią niemały wpływ. Jednym z efektów zmagań z chorobą a potem życia ze stomią był pomysł na bieliznę i ubrania, które mogą nosić wszyscy, ale mają być wygodne dla stomików. I oto jest Tutti, wymarzona marka Marianny, która na początek zadba o potrzeby kobiet.

Jesteśmy niezwykle szczęśliwi i dumni, że możemy wraz z nią świętować oficjalny start Tutti. Życzymy Mariannie samych sukcesów, bo dziś są także jej urodziny  Przy tej okazji mamy dla Was super niespodziankę – udział w niepowtarzalnej sesji zdjęciowej z Marianną, w zaprojektowanej przez nią bieliźnie. Dziewczyny i kobiety. Matki, córki i siostry. Pokażcie swoją siłę innym stomiczkom, dajcie zastrzyk energii i bądźcie przykładem, że stomia nie odbiera kobiecości.

Więcej detali będziemy Wam zdradzać niebawem. W oczekiwaniu na najbliższy poniedziałek zbierajcie w sobie pozytywną energię i zgłaszajcie się.

Potrzebujemy od Was:

  • imienia i nazwiska oraz telefonu kontaktowego,
  • zdjęcia twarzy z aktualnym kolorem włosów,
  • zdjęcia całej sylwetki, najlepiej w ubraniu, w którym czujecie się najlepiej,
  • jeśli macie Instagram, możecie podać też link do profilu.

Gwarantujemy:

  • niezapomniane wrażenia <3,
  • udział w projekcie ważnym dla środowiska stomików,
  • upominek w postaci bielizny z sesji oraz albumu z fotosami.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na biuro@stomalife.pl do 28 listopada

PS. Panowie stomicy – o Was także pomyślimy.