Sesje zdjęciowe

Dlaczego warto pokazać kawałek swojego życia na fotografiach?
Bądź inspiracją dla osób z wyłonioną stomią!

Decyzja o wzięciu udziału w sesji zdjęciowej, zwłaszcza gdy mamy pokazać w niej także ten aspekt naszego życia jakim jest posiadanie stomii, dla wielu osób może wydawać się trudna, a nawet przerażająca, na pewno odważna. Tym niemniej warto zdobyć się na wyjście ze swojej strefy komfortu przed obiektyw aparatu fotograficznego, bo za tą decyzją kryje się coś więcej niż tylko pozowanie do zdjęć – to szansa, by inspirować, wspierać i być pozytywnym przykładem dla innych, którzy mierzą się z podobnymi trudnościami.

Opowiedz swoją historię, której częścią jest wyłoniona stomia – stań się inspiracją dla tych, którzy przechodzą trudne chwile. Każdy kto odbył trudny proces akceptacji posiadania stomii i adaptacji do życia ze stomią, ma unikalną historię do opowiedzenia.

Ta wyjątkowa sesja zdjęciowa, to nie tylko sposób na zatrzymanie ważnych momentów, ale przede wszystkim szczególna forma podzielenia się swoimi doświadczeniami i pokazania swoich słabości i siły aby je pokonywać.

Opisując jak w Twoim przypadku przebiegał proces oswajania stomii, możesz pomóc tym, którzy wciąż zmagają się z akceptacją tej zmiany w ich ciele. Widząc, jak radzisz sobie z wyzwaniami, mogą znaleźć siłę i odwagę, by zmierzyć się ze swoimi obawami.

Sesja zdjęciowa - chwile zatrzymane w kadrze – to również cenna i piękna pamiątka. Profesjonalna sesja zdjęciowa, to wyjątkowa okazja, by zobaczyć siebie z innej perspektywy. To nie tylko ładne zdjęcia, ale także sposób na celebrowanie własnej siły, odwagi i determinacji, a także piękna, które jest w każdym człowieku. Jej efektem będą artystyczne fotografie, stanowiące formę wyrażenia Twojego własnego ”JA”. To również możliwość spotkania innych ludzi ze stomią, wymiany doświadczeń i wspierania się nawzajem.

Przygoda, która wzmacnia. Przystępując do sesji zdjęciowej, wkraczasz na nieznane terytorium, które może Ciebie urzec i okazać się niesamowitą przygodą, która nie tylko wzmocni samoakceptację, ale również pozwali na zbudowanie nowych relacji i zrozumienie, że „stomijną drogą” nie idziesz samotnie i możesz pomóc wędrować innym, a nic tak nie buduje jak świadomość, że pomaga się drugiemu człowiekowi, jednocześnie pomagając sobie.

Pokaż swoją siłęzainspiruj zmianę. Każde zdjęcie opowiada historię. Twoja może zainspirować kogoś, kto wciąż walczy o akceptację swojej nowej rzeczywistości. Pokazując siłę i pozytywne nastawienie, możesz przyczynić się do zmiany sposobu, w jaki społeczeństwo postrzega osoby ze stomią. To także szansa, by przeciwdziałać stereotypom i pokazać, że stomia to nie przeszkoda, a jedynie inny sposób na życie.

Dołącz do nas – razem możemy więcej! Podejmując decyzje o wzięciu udziału w sesji zdjęciowej, nie tylko zyskujesz szansę na niezwykłe przeżycie, ale także dołączasz do społeczności, która wzajemnie się wspiera i motywuje. Kiedy w życiu pojawia się choroba i trudności łatwiej być we wspierającej się grupie ludzi, którzy rozumieją, bo przechodzili przez taki sam proces. W jedności siła! Pamiętaj łatwo złamać pojedynczą różę, ale kiedy połączyć je w bukiet są mocne jak lina okrętowa!

Razem możemy zrobić więcej – możemy inspirować, motywować i pomagać sobie nawzajem na każdym kroku i w każdej sprawie. Twoja historia jest ważna, ma moc. Niech będzie usłyszana i zobaczona!

Zapraszamy właśnie Ciebie! Stań przed obiektywem aparatu dla siebie, dla innych, dla pozytywnej zmiany, aby pokazać, że stomia to symbol zwycięstwa!

Chcesz wziąć udział w sesji zdjęciowej?

skontaktuj się z nami

 

Znajdź nas na
Znajdź nas na
Znajdź nas na