STOMIK MOŻE - to nasze fundacyjne hasło przewodnie. To także styl działania, motto i filozofia życia. To również projekt, ukazujący stomików żyjących życiem pełnym życia, w którym nie brak miejsca na wyjątkowe, oryginalne a czasami bardzo wymagające pasje.

STOMIK MOŻE. W tych dwóch słowach zamyka się to, w co wierzyć powinien każdy stomik i każda stomiczka – a w co, niestety, wciąż wierzy bardzo niewielu.

stomik-moze-01.jpg
 
stomik-moze-02.jpg
 

Dziś oddajemy w Wasze ręce cykl artykułów idealnie obrazujących to krótke, ale jakże bogate w możliwości hasło. STOMIK MOŻE – tylko musi w to uwierzyć.

 

Wraz z Siecią Sklepów Medycznych Med4Me, partnerem tego wyjątkowego projektu, chcemy pokazać, że choć nie jest łatwo uwierzyć w siebie – zdecydowanie warto nad tym popracować. Bo choć to często bardzo trudne - nie jest niemożliwe.

 

Cykl artykułów STOMIK MOŻE to historie mówiące o harcie ducha, o wewnętrznej sile, która jest w stanie pokonać niemoc i poczucie krzywdy, a także o tym, że - także stomik może spełniać swoje marzenia. Zarówno te wielkie jak i te zupełnie maleńkie.

 

 

stomik-moze-7.jpg
 
stomik-moze-8.jpg
 
 

STOMIK MOŻE chodzić po górach, morsować, uprawiać krav magę, nurkować, tańczyć a także - biegać maratony. Może też kochać motocykle i dalekie podróże w nieznane.

Cykl #stomikmoże otwiera historia marzenia Szymona, naszego fundacyjnego Przyjaciela, Bratniej Duszy i stomika :) W serii artykułów o nim, będziemy opisywać jego codzienne zmagania podczas samotnej podróży motocyklem przez Bliski Wschód. Stomik może - to nie historie, które zdarzają się tylko innym. To nie fantastyczne wręcz opowieści, które czyta się jak baśnie. Cykl artykułów STOMIK MOŻE, to dowód na to, że w każdym stomiku tkwi wielki potencjał. Tylko u wielu – wciąż jest on nieuświadomiony i nieodkryty.

Drodzy, Kochani, życzymy Wam dobrej lektury i - wielu wzruszeń. Niech historie tu opisane inspirują Was i motywują do dawno zapomnianych czynów. Pamiętajcie, że choć bywa z nią ciężko, bez niej, nie byłoby wcale... Stomia to po prostu stomia. Nie - dar, nie - nagroda ale też nie - porażka i nie - piętno. Jesteście stomikami. Żyjecie. Dotarliście aż tu i dziś czytacie te słowa. A to oznacza, że jesteście silni. Teraz, czas na krok drugi – uświadomienie sobie – jak bardzo.

Zapraszamy do lektury. Pamiętajcie – każdy STOMIK MOŻE żyć tak, jak marzy... musi tylko w to uwierzyć.

 

Bartosz Pisarski - moc sprawcza odkryta w biegu

Bartosz Pisarski - moc sprawcza odkryta w biegu

Moc sprawcza zaczyna się w miejscu, w którym człowiek dostrzega, że ją ma. Bo ma ją każdy, tylko nie każdy potrafi w to uwierzyć. Moc sprawczą tracimy z różnych powodów. Sprawiają one, że przestajemy w siebie wierzyć. Zamykamy się...

Szymon Bogdanowicz - motorem przez świat

Szymon Bogdanowicz - motorem przez świat

Motor kupiłem 6 tygodni po operacji wyłonienia stomii. Poprawę samopoczucia odczułem szybko, ale jak minął pooperacyjny ból i rana zagoiła się wiedziałem, że naprawdę jest dobrze i mogę żyć. Od zawsze interesowałem się motoryzacją, a motocykle to moja...

Znajdź nas na
Znajdź nas na
Znajdź nas na