Akcja przytulanka OMIR

baner_omir.jpg

Czy miękka pluszowa maskotka może pomóc w oswojeniu tematu stomii?
Jesteśmy przekonani, że tak!

kangurki-omir.jpg

Omir, przytulanka - kangurek ze stomią, została zaprojektowana specjalnie z myślą o Tobie lub Twoim Dziecku

Omir w języku kazachskim oznacza „życie" i właśnie takie imię nosi nasza pluszowa maskotka. Jest ona dziełem artystycznej pracowni „Smili” Sylwii Eilmes. Ten uroczy, miękki kangurek, to maskotka, której główną misją jest mentalne wsparcie osób ze stomią.
Omir to nie tylko podusia. To także powiernik sekretów i pocieszyciel w gorszych chwilach.

Stworzony został z miłością i czułością, co sprawia, że ma w sobie znacznie więcej niż tylko bawełnianą miękkość, bo Omir to kangurek z ważną misją.

Uczy godzenia się z trudnościami i cierpliwości w czekaniu na lepszy czas. Pomaga też odnaleźć w sobie siłę, tak potrzebną do zmagania się z problemami. 

 

 

 

89,00 zł

koszt maskotki

 

25 zł

koszt dostawy przesyłki kurierskiej

Wpłat prosimy dokonywać
bezpośrednio na konto

Konto fundacja STOMAlife
SANTANDER
46 1090 1883 0000 0001 5078 2361

z dopiskiem OMIR oraz imieniem i nazwiskiem adresata. Po wpłacie prosimy o przesłanie potwierdzenia zapłaty
i danych do wysyłki na mail biuro@stomalife.pl

 
 • Wyjątkowy design i komfort
  Omir, oprócz bycia maskotką, jest także wygodną poduszką, zaprojektowaną z dbałością o detale. 
  Posiada mięciutkie wypełnienie. Jest bezpieczny i delikatny dla dziecka. Jego unikalny kształt, wraz z symboliczną stomią i woreczkiem stomijnym schowanym w kolorowej kieszonce, sprawia, że ten niezwykły pluszak jest pocieszanką, która "rozumie" stan dziecka z woreczkiem, stając się jednocześnie jego towarzyszem. Na dobre i złe. 
   
 • Towarzysz domowych i szpitalnych dni
  Zwłaszcza dzieci obdarzają przytulanki wielką miłością i zaufaniem. To ich przyjaciele i powiernicy. I właśnie dlatego Omir jest taki ważny. To cichy przyjaciel przypominający dom i wszystko, co kojarzy się z bezpieczeństwem. Zwłaszcza w oczach dziecka, Omir, przyjaciel "jadący na tym samym wózku" jest prawdziwym wsparciem w trudnych chwilach hospitalizacji. Pomaga zrozumieć strach, oswoić poczucie wyalienowania i przetrwać trudne momenty.
   
 • Miękkość, która rozumie
  Przytulanka to coś, co dziecko chce mieć przy sobie nie tylko wtedy, gdy zasypia. To towarzysz jego codzienności. Tej zwykłej domowo-przedszkolnej i tej trudnej - szpitalnej. 
  Z przytulanką dziecko zasypia i przy niej się budzi. To coś, co kojarzy mu się z bezpieczeństwem, spokojem i domem. A to skojarzenie jest niezwykle ważne w procesie powrotu do zdrowia i oswajania stomii. 
   
 • Zawsze razem
  Omir uwielbia podróżować. Dobrze czuje się w plecaku, w torbie podróżnej, a zwłaszcza w ciepłych ramionach. Zarówno dziecka jak i dorosłego, ktory potrzebuje tej miękkiej bliskości. Niezależnie więc od tego, gdzie właśnie jesteś - Omir może być Twoim towarzyszem, wspierającym Cię w walce o zdrowie i komfort psychiczny.
   
 • Dla Ciebie
  Każda przytulanka Omir jest tworzona z myślą o osobach z wyłonioną stomią. Jej misją jest pomoc w walce o normalność każdego stomika, bez względu na jego wiek.
   
 • Z myślą o Tobie
  Omir to nie tylko pluszak. To ważny symbol. Głowa pełna dobrych myśli, to najważniejsza część procesu akceptacji siebie ze stomią. Dlatego w powstanie każdego pluszowego kangurka wkładamy i serce i empatię. Naszym marzeniem jest, by był on nie tylko zabawką, ale też symbolem wsparcia i zrozumienia. Nie tylko dla dzieci lecz dla wszystkich, którzy tego potrzebują.
   
 • Idealny prezent
  Szukasz wyjątkowego prezentu dla kogoś z wyłonioną stomią? Omir to więcej niż poduszka - to symbol zrozumienia i troski. Z tą maskotką, każdy mały „kangurek” i duży Torbacz znajdą odzwierciedlenie swojej siły i odwagi.

Zapewnij sobie towarzysza, który rozumie i wspiera na każdym kroku
Zamów Kangurka Omira już dziś!
Dlaczego? Ponieważ z Omirem każdy dzień może być lepszy.

Znajdź nas na
Znajdź nas na
Znajdź nas na