Torbacze i Spółka

 

Lato 2024
Torbacze i Spółka
 

Wspomnienia jeszcze mają rumieńce, ale jednak są już wspomnieniami. Dlatego jeśli chcecie spędzić z nami niezapomniane letnie chwile to koniecznie zarezerwujcie w kalendarzu dni 29 czerwca 2024 do 14 lipca 2024! Kolejny raz zapraszamy Was do malowniczego gospodarstwa agroturystycznego Holendry 21 09-550 Szczawin.

 

Czytaj więcej

 

Lato 2023
Torbacze i Spółka kolonie
 

Jesteśmy w połowie roku między latem poprzednim, a kolejnym. Tak się składa, że letnia pora zaczyna nam się kojarzyć m.in. z organizowanymi koloniami. Mając doświadczenia i wspomnienia z lat ubiegłych, w roku 2023 pragniemy zrobić to po raz kolejny. Tym razem w innym miejscu, co nie znaczy, że nieznanym czy niesprawdzonym. Wręcz przeciwnie!

 

Czytaj więcej

 

 

 

Lato 2022
Torbacze i Spółka
 

Pierwsze dni spędziliśmy poznając się wzajemnie poprzez wspólne aktywności na świeżym powietrzu w urokliwym miejscu na łonie przyrody. Tradycyjnie już pojechaliśmy do Glinianych Inspiracji na naukę lepienia z gliny. Najpierw zapoznaliśmy się z pracą ceramika, a później próbowaliśmy własnych sił w tworzeniu przedmiotów z gliny.

 

Czytaj więcej

 

Lato 2021
Kolonie w Myszogrodzie
 

W piękną, sierpniową niedzielę Drużyna Torbaczy spotkała się w okolicach Gostynina, aby przeżyć tygodniową przygodę! Jedną z zasad Drużyny Torbaczy jest to, że każdy może do niej dołączyć, dlatego do Myszogrodu przyjechały zarówno Kangurki, jak i dzieci bez stomii.
 

 

Czytaj więcej

 
Znajdź nas na
Znajdź nas na
Znajdź nas na