V plebiscyt stomaPERSONA – zapraszamy na wizję!

0
Wielkimi krokami zbliżamy się do Dnia Stomika – dla tych, którzy nie spojrzeli w kalendarze, przypominamy, że to już w najbliższy poniedziałek! To właśnie w tym dniu postanowiliśmy uhonorować osoby, które od lat poświęcają się pacjentom stomijnym, wyróżniając je w naszym plebiscycie stomaPERSONA. To już piąta edycja tego niezwykłego dla nas wydarzenia i choć z uwagi na sytuację epidemiologiczną w tym roku byliśmy zmuszeni zorganizować je online mamy nadzieję, że to co przygotowaliśmy zgromadzi przed komputerami tak samo liczną publiczność, jaką normalnie możemy gościć w ambasadzie brytyjskiej, która co roku czynnie włącza się w organizację plebiscytu zapraszając nas do siebie.

W tym roku postanowiliśmy wyróżnić: pielęgniarkę, lekarza, miejsce oraz dobrą duszę, która na co dzień niesie stomikom niezbędną pomoc. Jeśli zastanawiacie się kto w tym roku otrzymał największą ilość głosów, a tym samym został wyróżniony w każdej z kategorii serdecznie zapraszamy do oglądania transmisji wydarzenia. Oprócz wręczenia nagród na wizji zobaczycie także liczne słowa od osób, które od lat nas wspierają – Rzecznika Praw Pacjenta Bartłomieja Chmielowca, delegata Ambasady Brytyjskiej, członków naszej rady programowej. Wspólnie z osobami szczególnie zaangażowanymi w działania naszej Fundacji przygotowaliśmy także pewną niespodziankę i już nie możemy się doczekać, aż zobaczycie to co udało nam się stworzyć własnymi siłami.

Bądźcie z nami! Laureaci z pewnością ucieszą się, że oglądacie wręczenie nagród, które mają być podziękowaniem za ich ciężką, ale jakże potrzebną pracę. My także czekamy na Was licząc, że co roku będzie nas coraz więcej 🙂 Plebiscyt stomaPERSONA 2019 🌹  zostanie transmitowany na naszym Facebooku 5.10.2020 o godzinie 17:00