Magazyn Po Prostu Żyj – Lato 2022

0

Magazyn Po Prostu Żyj – Lato 2022

Lato ma kolor malin. Nasz kwartalnik z malinową szatą graficzną za chwilę będzie w Waszych skrzynkach pocztowych. Kto jeszcze nie ma prenumeraty, może o nią poprosić, podając dane do wysyłki na adres mailowy biuro@stomalife.pl

Okładki tym razem  należą do znanej nam, zjawiskowo pięknej stomiczki-Agaty Śmietany. W środku znajdziecie Państwo  bardzo ciekawy wywiad z Agatą, a także, równie pasjonujące, portrety innych kobiet.

W stałym cyklu kolejne odsłony ” Pasji, która jest kolorem życia”  i zapowiedź nowej serii, której symbolem jest mapa Polski z różą wiatrów. Chcemy co kwartał zabierać Was na „Wędrówki nieutartym szlakiem”,  pokazywać przepiękne miejsca w Polsce, które leżą „ tuż obok” wielkich, a co za tym idzie często przeludnionych atrakcji turystycznych, a są po prostu uderzająco piękne. Na początek- Kanał Elbląski i Góra Żar.

Polecamy rozmowę z psychoterapeutką Jolantą Toporowicz na temat potęgi naszej świadomości, przybliżenie tematu endoskopii, garść informacji na temat oferty sklepów Mad4me i wiele innych artykułów z naszych stałych rubryk poświęconych fizjoterapii, poradom dla stomików, modzie  i urodzie.

Możemy dowiedzieć się także, jak dobra i potrzebna po roku wytężonej pracy jest… wakacyjna nuda!

Życzymy Państwu pasjonującej lektury, a po niej cudownego lata, pięknych, pełnych wrażeń wakacji z fantastycznymi chwilami „ konstruktywnego nic-nierobienia”

 

Magazyn Po Prostu Żyj – Lato 2022