Witajcie w Myszogrodzie!

W piękną, sierpniową niedzielę Drużyna Torbaczy spotkała się w okolicach Gostynina, aby przeżyć tygodniową przygodę!  Jedną z zasad Drużyny Torbaczy jest to, że każdy może do niej dołączyć, dlatego do Myszogrodu przyjechały zarówno Kangurki, jak i dzieci bez stomii. 🙂

Nasze spotkanie miało rozpocząć się bardzo spokojnie… ale my lubimy zmieniać plany! Na naszych uczestników czekały ognisko, łowienie ryb, wspólne śpiewanie oraz gry i zabawy, które pozwoliły nam się lepiej poznać.

Oj, chcielibyśmy, żeby każda nasza niedziela tak wyglądała! 🙂

Zobaczcie zdjęcia, jakie udało nam się zrobić w pierwszym dniu naszej kolonii Torbaczy i Spółki:


Halo, halo pobudka! Witajcie na kolonii Torbaczy i Spółki!

Starości kolonii wybrani, poznaliśmy się i bardzo polubiliśmy, więc możemy kontynuować nasza przygodę.

Dzisiaj odwiedziliśmy Pałac w Nieborowie oraz pobliskie Ogrody w Arkadii. Trasa nie była najkrótsza, ale czego się nie robi dla pysznych lodów, TAKIEGO towarzystwa i TAKICH widoków?

PS Historia Pałacu jest bardzo ciekawa – najpierw był własnością kardynała Michała Stefana Radziejowskiego, następnie magnatów, a później miejscem konspiracji. Całą historię „odwiedzin” kontynuowali nasi turyści z Fundacji STOMAlife. 🙂

Oczywiście tego dnia nie zabrakło wspólnych zabaw oraz … kina pod namiotem!

Szczęśliwi czasu nie liczą, ale przypadkowo zerknęliśmy w kalendarz i nie możemy uwierzyć, że to już trzeci dzień wspaniałych przygód za nami!

W dzisiejszej rozpisce dnia znalazła się wycieczka do Kopalni Soli „Kłodawa”, sesja w słonecznikach, a wieczorem niespodziewana wizyta odważnych Panów Strażaków – nie za bardzo polubiliśmy się z gniazdem szerszeni w naszym domku. 😉 Na szczęście sytuacja została opanowana!

A poza tym znowu się bawiliśmy, oglądaliśmy filmy w naszym prywatnym kinie i pyyyysznie jedliśmy!

Zobaczcie zdjęcia z dzisiejszego dnia – oj, było ciekawie. 🙂

Hej, to znowu my!

Spieszmy się z wiadomościami, bo za nami dzień pełen emocji.

Sami nie wiemy od czego zacząć… 🙂 Jeździliśmy bryczką po lesie, mieliśmy sesję zdjęciową w karecie, jeździliśmy na koniach, bawiliśmy się i integrowaliśmy. Na koniec dnia znowu odwiedziliśmy naszą prywatną salę kinową.

W imieniu Fundacji STOMAlife, chcieliśmy z całego serca podziękować Agroturystyce Gościnna Zagroda, a w szczególności Pani Krysi i Panu Pawłowi za wspaniałą opiekę naszej kolonii i niezapomnianą gościnę! Na pewno jeszcze tutaj wrócimy. 🙂

Zobaczcie fotorelację dzisiejszego dnia:

Nadszedł przedostatni dzień naszej cudownej przygody Torbaczy i Spółki! W dzisiejszym planie dnia (oprócz porannej rozgrzewki w bilard) lepienie z gliny oraz strzelanie z łuków. Dzisiejsza pogoda dała nam się we znaki, ale szybko znaleźliśmy rozwiązanie: robiliśmy lalki ze sznurka, byliśmy w Multikinie i graliśmy w Familiadę!

Powiemy jedno: wszyscy daliśmy radę! Mamy dobrego cela i dusze artystów. 🙂

Zobaczcie fotorelację z dzisiejszego dnia:

Są w nas tysiące emocji! Jesteśmy przeszczęśliwi, że poznaliśmy tak wspaniałych ludzi, ale jednocześnie jest nam przykro, że nadszedł ten dzień… dzień w którym musimy się pożegnać…
Ale od czego są media społecznościowe? Wiemy, ze nasza przyjaźń przetrwa wszystko i już niedługo spotkamy się po raz kolejny.  Każdy dzień naszej wycieczki był wypełniony po brzegi! Żadna ulewa nie była nam straszna, ponieważ wtedy radziliśmy sobie w następujący sposób:
1. Robienie lalek ze sznurków,
2. Bilard i ping-pong,
3. Dobra muza,
4. Gry planszowe i zabawy integracyjne,
5. Autoprezentacje incognito (wszyscy szybko zostali rozszyfrowani),
6. Wyjazd do kina w Płocku na „Kosmiczny mecz 2”,
7. Zacięty turniej „Familiada”.

Oczywiście specjalne podziękowania dla ekipy, bez której to wszystko nie byłoby możliwe:

Mirela Bornikowska, Justyna Woźnicka, Mariusz Szczepański, Natalia Horszczaruk, Kuba Siedlarski, Agnieszka Siedlarska  – jesteście najlepsi!

DO ZOBACZENIA!