WOREK ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

Lis 202014

Zazwyczaj o tej porze roku już wszędzie dookoła – chciałoby się powiedzieć: – „atakował nas” wir świątecznych przygotowań. Na sklepowych półkach piętrzyły się różnej maści prezenty i drobiazgi, a kolorowe reklamy zachęcały do ich wcześniejszego kupna z myślą o choinkowych podarunkach. Na ulicach zarówno większych jak i mniejszych miast wywieszano kolorowe światełka, instalacje i inne atrakcyjne dekoracje. Wzmożony ruch na lodowiskach, w kawiarniach przy kubku gorącej czekolady, czy na różnych dziecięco-świątecznych atrakcjach wskazywał, że 24 grudnia zbliża się wielkimi krokami.
W tym roku wszystko jest inne. Także i przygotowania upływają w zupełnie innych nastrojach – niektórzy są wdzięczni za odrobinę spokoju, inni zastanawiają się jak święta przygotować, czy spotykać się z rodziną czy może wciąż pozostać w izolacji. Obserwując to wszystko chcieliśmy zrobić coś, co chociaż trochę pomoże w radosnym przeżywaniu najbliższego czasu. Pamiętając ile radość przyniósł wszystkim ostatni konkurs wakacyjny wpadliśmy na pewien pomysł – spróbujmy reaktywować tradycję dekorowania worków stomijnych, która to może choć trochę osłodzi oczekiwanie na następne (oby lepsze) dni.

Z naszej strony zadbaliśmy o atrakcyjne nagrody – zarówno dla małych jak i dla dużych. A teraz czekamy na Was i na Wasze pomysły Szczegóły przedstawiamy poniżej:
Nasza zabawa świąteczna polega na stworzeniu projektu worka stomijnego ze specjalną świąteczną grafiką. Nie ograniczajcie się formą, każdy pomysł jest dobry!
Zdjęcia gotowych prac, pomysłów i  projektów przesyłajcie na naszego fundacyjnego maila (biuro@stomalife.pl) z tytułem „worek świętego mikołaja”
Na zdjęcia czekamy do 13 grudnia, 14 wyłonimy zwycięzców oraz nadamy konkursowe upominki (aby trafiły do Was jeszcze przed świętami)
Pamiętajcie, że w konkursie chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę!

Nagrodą główną widzicie na zdjęciu. Świąteczny Omir poleca się do odbioru Do udziału zachęcamy zarówno kangurki jak i już dorosłych stomików
Znajdź nas na
Znajdź nas na
Znajdź nas na