Opinia pacjenta stomijnego - o potrzebach w zakresie zaopatrzenia w sprzęt stomijny

Lip 202211

!!! Uwaga !!!

Drodzy Stomicy,

Jak mówi porzekadło NIC o nas bez NAS!!!

Dlatego przypominamy i zachęcamy do wypełnienia Ankiety do badania na temat: OPINII PACJENTA STOMIJNEGO – O POTRZEBACH W ZAKRESIE ZAOPATRZENIA W SPRZĘT STOMIJNY.

Ta ankieta to szansa, abyście wypowiedzieli się przede wszystkim w kwestii, czy poziom refundacji na sprzęt jest wystarczający do podstawowego zaopatrzenia stomiii. Ale także możecie powiedzieć z jakich innych środków, poza workami i płytkami, musicie korzystać.

Dodatkowo określcie jakie są Wasze potrzeby, wynikające cociażby z powikłań okołostomijnych i codziennego funkcjonowania w społeczeństwie.

Sprawa jest DLA WAS bardzo ważna!

Trzeba Wam wiedzieć, że Ministerstwo Zdrowia szykuje rewolucyjne  wręcz zmiany w refundacji na zaopatrzenie w sprzęt stomijny.

Zapraszamy do zapoznania się z załączonym projektem, którego konsultacje potrwają 21 dni!

Projekt rozporządzenia Ministra Zdrowia zmieniającego rozporządzenie w sprawie wykazu wyrobów medycznych wydawanych na zlecenie – 8.07.2022
Ocena Skutków Regulacji – Projekt rozporządzenia Ministra Zdrowia zmieniającego rozporządzenie w sprawie wykazu wyrobów medycznych wydawanych na zlecenie – 8.07.2022

Link do publikacji na RCL:
https://legislacja.rcl.gov.pl/projekt/12361702

 

Weźcie udział w tym badaniu i wypełnijcie ankietę, bo jeśli tego nie zrobicie odbierzecie sobie, być może ostatnią szansę na zawalczenie o normalność egzystowania!

 

Link do badania:
https://forms.gle/v8T6KcQjRhcLGJDr8

Zróbcie to dla siebie, bo jesteście tego warci!

 

Zapraszamy do przesyłania nam Waszych uwag, komentarzy, spostrzeżeń biuro@stomalife.pl

STOMAlife, 2022-07-08

Znajdź nas na
Znajdź nas na
Znajdź nas na