Magazyn Po Prostu Żyj - Lato 2023

Cze 202327

Cztery pory roku. Każda piękna, każda  inna, każda z innymi walorami. Ale czy jest jedna, na którą czekamy najbardziej? Gdybyśmy przeprowadzili sondę, pewnie wygrałoby lato kojarzące się z wakacjami, urlopem, odpoczynkiem, na który wszyscy  czekamy  po roku wytężonej pracy.

Czy na letni numer naszego kwartalnika „ Po prostu żyj” czekamy równie niecierpliwie? Czy jego lektura  będzie  dobrym dopełnieniem  leniwego popołudnia w hamaku, w fotelu na tarasie, chwil spędzonych  na plaży czy na  kocu na górskiej łące?

Sądząc po jego interesującej zawartości- na pewno tak.

Co skrywają  między sobą  okładki  w kolorze fuksji?

Jest tam  130 stron pasjonujących artykułów z bardzo zróżnicowanych dziedzin.

Tradycyjnie, poprzez wywiady,   poznajemy historie i losy stomików.

Od tego wydania także w formie ich autorskich monologów w nowym cyklu „ Uparcie i skrycie”.

W rozmowie z Magdaleną Łyczko  bliżej poznać możemy sylwetkę wybitnego profesora chirurgii Pana Tomasza Banasiewicza, dla którego medycyna jest pasją wiodącą, ale na pewno niejedyną.

Piotr Werbowy w rozmowie z Panią Marzeną Kluszczyńską pyta o rolę sponsora, który staje się mecenasem i dobrym duchem dziecięcej aktywności sportowej.

Są teksty poświęcone życiu z cukrzycą i bezpłodnością, dla której ratunkiem może być metoda in vitro.

W rozmowie z Tomaszem Stawiszyńskim Kama Wojtkiewicz porusza temat lęku przed śmiercią kultu młodości  i wsparciem wspólnoty.

W stałych rubrykach znajdziemy nowe propozycje modowe, turystyczne i usprawniające nasze ciało.  Jak na letni numer przystało, sporo w nim optymistycznych felietonów.

W naszej gazecie nigdy nie zabraknie tekstów typowo medycznych, dzięki którym nie tylko stomicy mogą dowiedzieć się nowych istotnych informacji.

Tym razem mowa jest o autoterapii blizn, nefrostomii, hipnozie terapeutycznej czy przetoce ślinowej.

Są tez odpowiedzi specjalistów na najczęściej zadawane przez stomików pytania.

A tuż po otwarciu gazety, jak co kwartał, pięknym artykułem wstępnym wita nas redaktor naczelna Pani Bianca Beata Kotoro.

Zapraszamy do lektury

Redakcja kwartalnika Po Prostu Żyj

>> POBIERZ – MAGAZYN PO PROSTU ŻYJ LATO 2023

Znajdź nas na
Znajdź nas na
Znajdź nas na