Konkurs "Stomia i... My"

Kwi 202102

Zapraszamy Was do udziału w konkursie – „Stomia i… My”! 

Pamiętacie „zielony album” zawierający zdjęcia z pobytu w Kampinosie 10 stomików wraz z osobami towarzyszącymi? 
Album, oprócz zdjęć, zawiera szczere, osobiste, a czasami wręcz intymne wywiady Uczestników. Rozmowy nie były dla nich łatwe. Dzięki odważnej i szczerej postawie, Stomicy mogli pokazać całemu światu, że stomia to nie koniec, a często początek nowego, innego, trudnego, ale lepszego życia. 
Co trzeba zrobić?
Do odważnych świat należy! Zależy nam, żeby zgodnie z hasłem konkursu – „Stomia i… My” otrzymać Wasze historie i historie osób Wam najbliższych. Dokładnie tak, jak w przypadku bohaterów albumu.
Opowiedzcie nam swoją historią sprzed wyłonienia, z życia z woreczkiem, a może także po zespoleniu? Jakie były blaski, a jakie cienie tej sytuacji?
Do 30 kwietnia 2021 roku czekamy na dwa listy – Twój i osoby, która najbardziej wsparła Cię w życiu kangura. Tekst powinien mieć min. 1800 znaków (kartka A4) oraz zawierać hasło „Stomia i… My”. Historie wysyłajcie na e-mail: biuro@stomalife.pl
Jakie mamy dla Was nagrody?
Najlepsze prace nagrodzimy „zielonym albumem” i opublikujemy na stronie Fundacji. Ponadto wybrane historie zamieścimy w gazecie „Po prostu żyj”, a autorów zaprosimy na sesję zdjęciową!
 
Pamiętajcie, do odważnych świat należy! 
Warunkiem udziału w konkursie jest podpisanie zgody na publikację. Dokument wyślemy mailowo w odpowiedzi na otrzymane od Was historie.
Znajdź nas na
Znajdź nas na
Znajdź nas na