I znowu nasz kwartalnik dociera do Państwa!

Mar 202323

Czy to możliwe, że już minął kwartał?

Odpowiedź brzmi – TAK, a my udzielając jej, szeroko się uśmiechamy, bo  gazeta w kolorze zielonym oznacza…

WIOSNĘ!!!

A co  oznacza wiosna? –  ciepło, słońce, radość,  otwarcie, energię, nadzieję.

Czując podmuch ciepłego wiatru na twarzy, szerzej otwieramy okna i dusze. Wystawiamy twarz do słońca, nie przeszkadzają nam zmrużone oczy, a  uszy wyczulone są na dźwięki budzącej się do życia przyrody. Emocje te przekładają się na zawartość wiosennego numeru gazety „Po prostu żyj”.

Mówi się, że „W marcu, jak w garncu” , co czasem oznacza „lekki chaos” w wiosennej pogodzie. W naszym piśmie? Nic z tych rzeczy!!

Różnorodność? Owszem. Chaos? Nigdy!

Mimo że niektóre rubryki są stałe, nigdy nie są nudne, bo goście udzielający nam wywiadów są po prostu niesamowici. Tym razem bliżej poznać  możemy  Hanię i Anię, które połączyła m.in.  miłość do książeczki o Tomku –Torbaczu, Agnieszkę i Olgę, które odnowiły znajomość po latach, sylwetkę  znanego nam  zawodowego żołnierza Radka czy Katarzyny w pięknej intymnej sesji.

Od tego  numeru począwszy, co kwartał będziemy czytać piękne felietony stomiczki – Izy Janaczek.  Redaktor Naczelna- Bianca Beata Kotoro próbuje nas przeprowadzić przez meandry inflacji. Znajdziemy także szczegółowe wyjaśnienie nowych zasad refundacji. Przypominamy o naszych projektach takich jak „Podróże pod róże” czy kolonie letnie, a także o możliwości głosowania w kolejnej edycji Plebiscytu stomaPERSONA.

Wielbiciele kącików psychologicznych, turystycznych, modowych nie będą zawiedzeni.

Crème de la crème wiosennej edycji  to wywiad rzeka przeprowadzony przez p. Magdę Łyczko z profesorem medycyny, wybitnym chirurgiem Panem Jackiem Śmigielskim.

Miłej do lektury.

Bardzo przepraszamy Olgę Żeligowska, której nazwisko zostało błędnie wpisane w opublikowanym artykule.

>> POBIERZ – MAGAZYN PO PROSTU ŻYJ WIOSNA 2023

Znajdź nas na
Znajdź nas na
Znajdź nas na