AQUA WEEKEND - TORBACZE TO ISTOTY WODNE

Sty 202314

Za oknem zima, a my planując kolejne aktywności… ZAPRASZAMY WAS NA MAJÓWKĘ!

Bardzo lubimy słowo ODCZARUJ! Wspólnie już odczarowaliśmy zabawy andrzejkowe, górskie wędrówki, a teraz przyszedł czas na…wodę w pięknych okolicznościach przyrody.

Zapraszamy Was na AQUA WEEKEND podczas którego pokażemy, udowodnimy, że TORBACZE TO ISTOTY WODNEJ, którym woreczek nie przeszkadza w korzystaniu z basenu, jacuzzi, sauny, kajaka. Wiadomo, że …w kupie raźniej i to jest naszą ideą, by z tej propozycji skorzystały osoby, które po wyłonieniu  mają opory przed korzystaniem z wodnych atrakcji. Na miejscu podzielimy się doświadczeniem w doborze sprzętu, wspólnie powoli będziemy się zanurzać, a przede wszystkim w całym ośrodku będziemy sami!!!

Pierwsza edycja takiego weekendu  odbyła się w 2020 roku, kiedy w Puszczy Kampinoskiej pływaliśmy w basenie i kajakami po Bzurze.

Tym razem zapraszamy Was do Puszczy Barlineckiej na Ziemi Lubuskiej, zwanej drugimi Mazurami.

W odległości 25 km od Gorzowa Wlkp. leży Danków, a w nim ośrodek o bardzo przyjaznej nazwie Łubu-Dubu, która może być ciut myląca, bo miejsce to ukryty w lesie mały raj, na który składa się basen z podgrzewaną wodą, sauna, jacuzzi, jezioro, kajaki, rowery, boisko do siatkówki, korty tenisowe, komfortowe pokoje, sale biesiadne i elegancka restauracja z pyszną kuchnią.

To wszystko będzie wyłącznie dla Nas w dniach 19-21 maja.

Mamy nadzieję, że zdjęcia pomogą Wam podjąć decyzję.

Koszt dla stomika to 250 zł
Dla byłych i przyszłych Torbaczy 400 zł
Dla osób towarzyszących 550 zł

Pierwszeństwo oczywiście mają STOMICY!

Gwarancja uczestnictwa to zadatek w wysokości 100 zł płatne przelewem na konto Fundacji

SANTANDER
46 1090 1883 0000 0001 5078 2361

z dopiskiem Majówka 2023

Znajdź nas na
Znajdź nas na
Znajdź nas na