Aktywne lato torbaczy

0

Aktywne lato torbaczy

Już za chwilę zaczną się wakacje a wraz z nimi sezon urlopowy.

W ramach naszej całorocznej #akcjamotywacja pragniemy Was zachęcić, namówić, zainspirować i zaprosić do aktywnego spędzenia lata pod egidą Fundacja STOMAlife.

Być może #akcjamotywacja przyczyni się do  narodzin Waszych własnych inicjatyw, z których relacjami moglibyście się podzielić na naszych social mediach – zapraszamy na nasz instagram i FB stomia symbol zwycięstwa.

Chcielibyśmy, aby stomia, odmieniana przez wszystkie przypadki, była w tych inicjatywach obecna. Nie mamy tu na myśli konieczności pokazywania worka (choć absolutnie nie jest to zabronione), ale Lato torbacza bez worka nie istnieje, więc napiszcie, powiedzcie, zaśpiewajcie o stomii na urlopie, na wakacjach, na wypadzie weekendowym.

Niech sedno tych letnich aktywności zawiera się w naszym haśle:

STOMIA TO SYMBOL ZWYCIĘSTWA!

Pokażcie, że stomia nie jest przeszkodą w uprawianiu wielu dyscyplin sportu, a tym bardziej nie przeszkadza w praktycznie żadnej formie ruchu czy aktywności fizycznej.

Czekamy na Wasze fotografie znad morza, z wycieczek rowerowych i górskich, spływów kajakowych, i rejsów pod żaglami, meczów siatkówki i wielu, wielu innych obrazów AKTYWNEGO LATA.

Jednocześnie ogłaszamy

KONKURS NA WAKACYJNY FOTOREPORTAŻ

Kto oprócz zdjęć doda „ trochę tekstu” o miejscu, w którym spędził urlop, weekend, jeden dzień czy godzinę, a które go zachwyciło lub opisze nam krótko atrakcję turystyczną znaną lub nieznaną i wyśle  na adres biuro@stomalife.pl wraz z załączonymi zdjęciami, ten weźmie udział w konkursie z nagrodami (przesłanie reportażu będzie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację).

Najciekawsze prace i fotografie opublikujemy w naszym kwartalniku „ Po prostu żyj”.

Poza tym czeka masa letnich niespodzianek

Bądźcie aktywni! Bawcie się dobrze! Podzielcie się z innymi pozytywną energią! Zwyciężajcie dzięki stomii!

Ps.

Pamiętajcie, aktywności bywają bardzo różne…szczególnie na wakacjach

czerwiec 2022