Magazyn Po Prostu Żyj – Zima 2021/2022

0

 

Wydaje nam się, że dosłownie przed chwilą zapraszaliśmy Państwa do lektury jesiennego numeru naszego kwartalnika, a tu już do naszych okien pokrytych szronem puka zima. Zima za oknem i zima w „Po prostu żyj”.

Stonowane kolory okładki nie oznaczają braku emocji. Wręcz przeciwnie!
Z wnętrza numeru dowiemy się, że lód rozgrzewa, alpaki są balsamem dla duszy, stomia pozwala na realizację zawodową i osobistą, a sporty walki skutecznie walczą z najcięższymi  chorobami. Historie naszych bohaterów wywołują wypieki na twarzach czytelników o każdej porze roku i tak jest i tym razem.
Polecamy także teksty stricte dotyczące stomików i stomii- m.in. kolejne wypowiedzi w cyklu „Zespolenie-blaski i cienie”, a także trudny na początku do wybrania optymalny sposób opróżniania worka czy  kłopotliwy śluz. Nie zabraknie naszych stałych rubryk kojących umysł i duszę, ukazujących niesamowitą moc słowa, ćwiczeń dla ciała.  Bliżej  poznamy  znane osoby, ciekawe do odwiedzenia  miejsca, triki  makijażowe, modowe  i wiele, wiele innych.
Dla nas- osób redagujących magazyn- ukazanie się kolejnego  numeru jest świętem i niekłamaną radością, że tak fantastyczne osoby możemy gościć na jego łamach i  tak ważne, różnorodne tematy poruszać. Wszystko to robimy dla Was Drodzy Czytelnicy!
Miłej lektury w świetle lampy z kubkiem rozgrzewającej herbaty w ręku.
P.S. Następny numer będzie… zwiastunem wiosny 🙂

Magazyn Po Prostu Żyj – Zima 2021/2022