Krąg Bratnich Dusz

0
Krąg bratnich dusz

Krąg Bratnich Dusz

Krąg Bratnich Dusz wokół róży 🌹

Dzisiejsza rzeczywistość często uniemożliwia nam bezpośrednie kontakty, a jednak zawsze dobrze jest spotkać w realu swoja Bratnią Duszę, kogoś z kim dobrze czasem porozmawiać, a czasem wspólnie pomilczeć przy kubku aromatycznej kawy czy herbaty.

Nasza internetowa rodzina, którą zbudowaliśmy wokół Fundacji Stomalife, ma teraz okazję spotkać się w prawdziwym świecie, w pachnącej ciastem kawiarni, czy przytulnej herbaciarni, aby porozmawiać o radościach i kłopotach, o wzlotach i upadkach, o spotkaniach i rozstaniach, o chorowaniu i powrocie do zdrowia, o psach i kotach, o żonach i mężach, o dziadkach i dzieciach…o życiu…!

Naładujemy nasze serca i głowy pozytywnymi wibracjami!

Wymienimy się doświadczeniami, nie tylko tymi związanymi z naszymi przypadłościami zdrowotnymi, ale także tymi gdzie warto pojechać, jakie ciasto upiec, czy jak przygotować zanętę na ryby  🙂

Więzi, które nas łączą są czasami nie do wytłumaczenia. Łączą nas nawet po tym, gdy wydaje się, że powinny się już zerwać. Niektóre więzi opierają się odległości, czasowi, logice. Ponieważ niektóre więzi są po prostu sobie przeznaczone i trwają na przekór wszystkim i mimo wszystko.

Wielu z nas spotkało w sieci swoją bratnią duszę, zarzućmy więc sieć w realnym świecie i łówmy swoje “bratnie dusze z różą w butonierce”…bo jak mówił Janusz Wiśniewski: “Można płakać ze smutku, że róża ma kolce, ale można również płakać z radości, że kolce mają róże”.

Mamy nadzieję, że róża która od lat jest symbolem stomików otoczy nas swoim zapachem i nastroi pozytywnie do długich, serdecznych i owocnych rozmów.

#spotkanie #przyjaźń #rozmowy #zdrowie #bratniadusza

Pozostałe nowości