Dorota Minta prezes fundacji stomalife

Dorota Minta – Prezes Fundacji

Psycholog kliniczny. Absolwentka Instytutu Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu.

Czynna psychoterapeutka. Posiada znaczące doświadczenie w pracy z osobami zmagającymi się z zaburzeniami odżywiania, doświadczającym obniżonego nastroju i niezadowolenia z jakości własnego życia, odczuwającymi brak satysfakcji z własnego życia i niską samoocenę. Zajmuje się również psychologicznymi aspektami odżywiania chorych między innymi w chorobach nowotworowych. Prowadzi szkolenia i warsztaty poruszające między innymi problematykę asertywności, komunikacji interpersonalnej, kreatywności i rozwoju osobistego. Wykładowca SGGW.

Autorka licznych publikacji prasowych. Współpracuje z organizacjami pozarządowymi. Pasjonuje się odkrywaniem tradycji kulinarnych różnych regionów Polski i zrównoważoną gospodarką żywieniową. Prowadzi bloga o roli kulinariów w psychologii człowieka:

http://dorotaminta.natemat.pl

Magda Piegat Wiceprezes Stomalifie

Magdalena Piegat – Wiceprezes Fundacji

Doświadczony marketingowiec. Z zamiłowania i wykształcenia zdecydowanie jednak socjolog. Absolwentka Collegium Civitas, nadal z pasją zgłębia tajniki nauk społecznych. Chęć do pracy z ludźmi spowodowała, że dołączyła do zespołu Fundacji STOMAlife i od kilku lat współtworzy działania na rzecz łamania tabu związanego ze stomią. Jest również wybitnym specjalistą w zakresie zagadnień stomijnych. Swoją wiedzą z dużym zaangażowaniem dzieli się z innymi. Jest współautorem programów szkoleń pt. „Oswoić stomię” skierowanych do, szeroko rozumianego, personelu służb porządkowych oraz kadry pedagogicznej. Prowadzi liczne szkolenia dotyczące potrzeb stomików w całej Polsce.

Prywatnie, człowiek, który kocha P, czyli: Pracuje ponad Przeciętną, Pisze, Poprawia, Piecze (przepysznie) i (prześlicznie) Prasuje. I to wszystko sprawia jej ogromną Przyjemność. Miłośniczka zwierząt wszelakich, ze specjalnym uwielbieniem dla kotów.