Ogólnopolska Kampania Społeczna
"STOMAlife. Odkryj Stomię"

Jesienny numer „Po prostu ŻYJ”

jesien-ppzW jesiennym numerze kwartalnika „Po prostu ŻYJ”, przeczytacie historię kolejnej stomiczki, Eweliny Zach – bohaterki akcji „Stomicy pod wodą”, zorganizowanej przez Fundację STOMAlife oraz rozmowę z Anną Maruszeczko, którą od dawien dawna najbardziej interesują prawdziwe ludzkie historie. O tym jak nazywać rzeczy po imieniu, o strachu i lęku opowiedziała kobieta o wielu twarzach: dziennikarka, producentka, pisarka, feministka, podróżniczka i narciarka – Paulina Młynarska. W jesiennym numerze znalazł się również artykuł Profesora Krzysztofa Bieleckiego o profilaktyce leczenia odleżyn a także jak zawsze, spora dawka o diecie, podróżach i modzie oraz wiele wiele więcej.


Letni numer „Po prostu ŻYJ”

ppz-okladkaW letnim numerze „Po prostu ŻYJ” znajdziecie szereg wywiadów m.in. z Markiem Kościkiewiczem, Zespołem PECTUS czy Roksaną Mikołajczak – bohaterką akcji „od 3 lat stomiczka. TERAZ MATKA”. Poza tym, jak zwykle wiele tematów poradniczych oraz eksperckich. Miłej lektury!

Pobierz numer


Wiosenny numer „Po prostu ŻYJ” jest już dostępny online!

wiosenna okładkaW wiosennym numerze „Po prostu ŻYJ” znajdziecie Państwo m.in. wywiad z Grzegorzem Miecugowem, który mówi czym tak naprawdę jest dla niego odwaga, a Michał Olszański opowiada o sile akceptacji, wyborach i poczuciu własnej wartości. Poza tym, liczne porady ekspertów, wiosenne wskazówki żywieniowe, a także słowo o modzie i podróżowaniu. Zapraszamy do lektury!

pobierz numer


Nowy numer kwartalika „Po prostu ŻYJ” jest już dostępny!

zimowa okładka

Światło dzienne ujrzał właśnie drugi numer kwartalnika „Po prostu ŻYJ”. W najnowszym numerze znajdziecie m.in. wywiad z Dorotą Wellman dotyczący oswajania odmienności, czy rozmowę z Laurencem Freemanem odnośnie medytacji. Poza tym, porady ekspertów, kilka słów o diecie i modzie, a także historia stomiczki Jolanty Oleksiak Bil. Czasopismo jest dostępne w punktach PKS STOMAlife oraz w wybranych sklepach medycznych. Możecie również zamówić magazyn pisząc do nas na adres: biuro@stomalife.pl, a my wyślemy egzemplarz pocztą. Gorąco zachęcamy do lektury!

pobierz numer


Pierwszy numer kwartalnika „Po prostu ŻYJ”

po prostu żyj fotoJuż jest – pierwszy numer kwartalnika Fundacji STOMAlife i kampanii „STOMAlife. Odkryj stomię” – „Po prostu ŻYJ”. Czasopismo zostało stworzone specjalnie z myślą o stomikach, ale jest poświęcone nie tylko tematyce stomii. Bezpłatny kwartalnik zawiera porady specjalistów, wywiady ze znanymi osobami oraz informacje dotyczące diety, mody i urody. W pierwszym numerze znajdziecie między innymi wywiad z Małgorzatą Rogalską, Wiesławem Sokolukiem czy historię naszej blogerki Roksany Mikołajczak. Czasopismo jest dostępne w punktach PKS STOMAlife, których adresy można znaleźć klikająć poniżej ,,czytaj więcej” , oraz w wybranych sklepach medycznych.

pobierz numer