Ogólnopolska Kampania Społeczna
"STOMAlife. Odkryj Stomię"

odkryjstomienawakacje

Nastał przepiękny czas wakacji! Ten wyjątkowy okres spędzasz nad morzem czy aktywnie w górach? Masz swoje ulubione formy rozrywki oraz relaksu zaplanowane na letnie dni? Wolisz wypoczynek w gronie znajomych czy w pojedynkę z książką na leżaku? Możliwości jest wiele! W związku z tym, że pogoda dopisuje, a wakacyjny nastrój i nam się udzielił, postanowiliśmy ogłosić kolejną edycję konkursu: ,,Odkryj stomię na wakacje”!

Pokażcie jak korzystacie z uroków lata i udowodnijcie, że stomia nie stanowi dla Was żadnej przeszkody w aktywnym spędzaniu wakacji! Dajcie czadu! Czekamy na zdjęcia, filmy, rysunki i teksty prezentujące, jak spędzacie wakacje?

Wśród autorów nadesłanych prac rozlosujemy 3 pakiety środków do pielęgnacji skóry wokół stomii oraz nasze pluszowe Omiry. Dodatkowo, najlepsze prace znajdą się na stronie i facebooku kampanii „STOMAlife. Odkryj stomię”. Wyniku konkursu zostaną ogłoszone 2 września 2016 r. na profilu kampanii „STOMAlife. Odkryj stomię”.

Zasady konkursu:

1. Polub post o konkursie, a następnie udostępnij go na swojej osi czasu.
2. Wyślij pracę konkursową na adres email: biuro@stomalife.pl, lub pocztą na adres ul. Marszałkowska 140/46, 00-061 Warszawa
3. W wiadomości należy zawrzeć informację „Wyrażam zgodę na publikacje i wykorzystanie przesłanych tekstów, zdjęć i filmów na cele kampanii „STOMAlife. Odkryj stomię”.

Zapraszamy do udziału i życzymy cudownych wakacji!!