Ogólnopolska Kampania Społeczna
"STOMAlife. Odkryj Stomię"

Przygotuj projekt kotylionu lub statuetki, który nawiązywać będzie do symbolu kampanii – róży i wygraj tablet marki Samsung  oraz roczną prenumeratę magazynu projektowego.


baner_7_07 konkurs rozyczka


Nazwa konkursu „Różyczka” nawiązuje do sposobu w jaki stomicy określają stomię. Róża jest także symbolem kampanii
„STOMALife. Odkryj stomię”, której celem jest przełamanie tabu związanego ze stomią. W konkursie można wziąć udział w dwóch kategoriach: Projekt Kotylionu oraz Projekt Statuetki. Na zwycięzcę w każdej z nich czeka tablet marki Samsung oraz roczna prenumerata pisma projektowego.

Projekt Kotylionu
Projekt ma przedstawiać ozdobną różyczkę jako element biżuterii, którą będzie można przypiąć do ubrania na znak solidarności z pacjentami stomijnymi. Główne czynniki, które będą brane pod uwagę przy ocenie projektów kotylionu to symbolika nawiązująca do różyczki oraz solidarności z pacjentami, kreatywność, estetyka gadżetu oraz ekonomika i łatwość wykonania.

Zwycięski projekt zostanie wykonany oraz wykorzystywany do działań w ramach prowadzonej kampanii.

Projekt Statuetki
Podobnie jak w przypadku kotylionu, projekt statuetki ma nawiązywać do róży. Jednak w tej kategorii, oprócz symboliki różyczki, jej estetyki oraz odwołania się do solidarności z pacjentami, będzie oceniania także jego elegancja.

Statuetka będzie nagrodą w plebiscycie na osobowość związaną z opieką nad stomikami, który zostanie  zorganizowany w ramach kampanii „STOMAlife. Odkry stomię”.

Ogólne zasady konkursu
Projekty  powinny składać się ze zdjęcia lub rysunku gadżetów wraz z ich krótkim opisem oraz rodzajem materiału, z którego powinny zostać wykonane.

Prace można przesyłać od 20 czerwca do 31 października 2014 drogą mailową na adres biuro@stomalife.pl lub pocztą do Biura Kampanii „STOMAlife. Odkryj stomię” mieszczącego się przy ulicy Marszałkowskiej 140/46 w Warszawie.

Zwycięzca zostanie ogłoszony na stronie internetowej kampanii 7 listopada 2014.

Regulamin konkursu